Noworoczne spotkanie członków Oddziału SIMP w Koszalinie

      Decyzją Zarządu Oddziału SIMP w Koszalinie zorganizowaliśmy spotkanie noworoczne, którego celem było podziękowanie Koleżankom i Kolegom za działalność stowarzyszeniową, oraz okazją do złożenia życzeń noworocznych. Spotkanie odbyło się w dniu 12 stycznia 2024 roku w sali „Na pięterku” Spółdzielni Mieszkaniowej Przylesie. Gospodarzom oraz obsłudze serdecznie dziękujemy, za życzliwość i miłą świąteczną atmosferę.

Spotkanie otworzył kol. Ryszard Osiowy, prezes Oddziału SMP w Koszalinie, który powitał członków Oddziału i zaproszonych gości, dziękując za przyjęcie zaproszenia.

Ważnym punktem spotkania było wręczenie przez Prezesa dyplomów wykładowcy SIMP wraz z podziękowaniami i gratulacjami uzyskania tego tytułu . Wśród wyróżnionych były m. in.kol.  Katarzyna Gotowała,  i  Mariola Broncel- Herman.          W trakcie prowadzonych rozmów między uczestnikami spotkania zauważono, że tego rodzaju spotkania są bardzo potrzebne dla członków SIMP i pozytywnie wpływają na integrację naszego SIMP-owskiego środowiska.

Niejednemu uczestnikowi spotkania zakręciła się łezka w oku, wyrażająca radość
i zadowolenie z tego, że się o nich pamięta.

                                                       Opracował:  Henryk Miśkiewicz